Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Celoživotní vzdělávání / Portfolio služeb / FIREMNÍ AKCE / ZDRAVÝ TÝM

FIREMNÍ AKCE / ZDRAVÝ TÝM

Aktivní odpočinek, ale i „refresh“ po dobře odvedené práci upevní vzájemné vztahy a pomůže nabrat nový vítr do plachet! Vytrhněte své zaměstnance z jejich pracovního prostředí, navoďte nové zážitky a situace!
 

ZDRAVÝ TÝM

Implementace nových firemních hodnot, řešení neshod v komunikaci, procesech, vztazích, realizace změny a další témata, jejichž vyřešením dochází k uzdravení celého týmu.

SAMOSTATNÝ TÝM

Tým, který se umí o sebe postarat – nastavení procesů a fungování tak, aby se tým v krizových chvílích dokonale orientoval, jeho členové byli iniciativní a proaktivní.

REFRESH

Silný impuls pro stávající kolektiv, energie a motivace, například u příležitosti začátku či konce projektu nebo jinému důležitému okamžiku.

 

SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Společné zážitky spojují a vytvářejí firemní vzpomínky. Odměňte své zaměstnance něčím netradičním!

AKCE/ VEČÍRKY

Základem dobrého večírku je skvělé místo, jídlo a pití a nápad, který udělá z Vašeho večírku nezapomenutelnou akci! Ať už je to bavič, hudba, soutěž, zábavný program, večírek na téma, vymyslíme, připravíme, zrealizujeme!

 

KP projekt s.r.o.

Riegrova 1756/51
370 01 České Budějovice
E-mail: info@kpprojekt.cz

 

FIREMNÍ AKCE / ZDRAVÝ TÝM  |  Portfolio služeb  |  Celoživotní vzdělávání

Vyrobil FT SunFT Sun